INFORMATION: Calendar posted...
you can start fight!!!
INFORMATION: Calendar posted...
you can start fight!!!
Last edited by Korando-AoC; 1st July 2014 at 12:19.
Retired nab.. once it was Korando (PvP 10 BS), Andromaeda (PvP 10 Sin), Calore (PvP 10 Demo) and minions...
Final version of team list for Night Crabs, updated coz of long tournament duration:
1. Maive | Necro
2. Antarh | Necro (*TeamSpeaker* - Forum Name: Sarhal)
3. Tymaku | Ranger
4. Kyatcha | Ranger
5. TBA
6. Imork | Barb
7. Ensifer | ToS (*TeamSpeaker* - Forum Name: Norther)
8. Alchmene | ToS
9. TBA
10. Mustikka | PoM
11. Alliente | PoM
12. Kandma | BS
13. Lolnab | Conq
14. Kandurmo | Guard
15. Toruxx | Guard
16. TBA
Update pls :>
Last edited by Sarhal; 1st July 2014 at 19:15.
Cripples gonna cripple
First day is over for us. I want to thanks again Tainted Souls was good fights and impressive teamplay, bad result as for me mainly related for lack of premade experience and quite bad class setup. But premades itself was intense and full of action, thanks again.
Game 1 - Hallowed Vaults - Night Crabs wins 1:0 by flags:
http://i.imgur.com/JaTl6qu.jpg
Game 2 - Totem Torrents - Night Crabs wins by kills:
http://i.imgur.com/YeV6mnQ.jpg
Game 3 - Lost Temple - Night Crabs wins by kills, even by flags:
http://i.imgur.com/n2zDqma.jpg
Last edited by Sarhal; 2nd July 2014 at 22:21.
Cripples gonna cripple
updated 3 last
for all teams
Ruslan-safin - Conq (*TeamSpeaker*. Forum Name: Ruslan)
Ламберт - Ranger (*TeamSpeaker*. Forum Name: Lambert81)
Legacy of Black Steel №1
Player List:
1 Ruslan-safin - Conq (*TeamSpeaker*. Forum Name: Ruslan)
2 Vosslor - Guard
3 Ять - Tos
4 Puups - Pom
5 Bart`n - Necro
6 Стрелук - Ranger
7 Bragy - Guard
8 Trulyalya - Demo
9 Намар - Assassin
10 Khugo - DT
11 Clubear - BS
12 Bartr - Ranger
13 Merusha - BS
14 Те-кilla - Assassin
15 Tolstyak - Guard
16 TBA
Days of the Week Availablility:
Basicly every day
Indicative Time Availablility:
17.00 - 20.00 GMT
14.00 - 21.00 GMT (Weekends)
Legacy of Black Steel №2
Player List:
1 Kvazarf - DT
2 Святослав - Guard
3 Ханук - BS
4 Isotona - Necro
5 Ламберт - Ranger (*TeamSpeaker*. Forum Name: Lambert81)
6 Brogr - Barb
7 Canyonz - Necro
8 Trulyalyaa - Pom
9 Crazyworms - Necro
10 Titul - BS
11 Максат - Demo
12 Wawarrior - Ranger
13 Antislacker - Assassin
14 Shuxer - Conq
15 Pierdolika - Guard
16 Shadowzet - Tos
Days of the Week Availablility:
Basicly every day
Indicative Time Availablility:
17.00 - 20.00 GMT
14.00 - 21.00 GMT (Weekends)
( server Two Eagles | guild Strong Will |class Conqueror | nickname Ruslan-safin )
Thanks Night Crabs and Tainted Souls for first fight, and especially for the respect of the rules and smooth execution of the games.
Let's try all to take this as example for next fights.
I hope you had all fun, that's important, not the score (I'll not come your home to give you a cup ) !
INFORMATION: Changes to teams are allowed until this friday (since that was the original deadline of extended subscription time).
Spots not assigned (tba) can be filled later aswell.
Ranks will be updated at the end of first time interval (end of Weeks 1 and 2).
Last edited by Korando-AoC; 3rd July 2014 at 06:45.
Retired nab.. once it was Korando (PvP 10 BS), Andromaeda (PvP 10 Sin), Calore (PvP 10 Demo) and minions...